8. ročník‎ > ‎8.B‎ > ‎

Třídní výlet do Soběšína - Můj nejsilnější zážitek

přidáno: 4. 6. 2014 14:07, autor: Markéta Čechová
Nejlepší byl asi fotbalový turnaj. Byly tři týmy. Když dala holka gól, tak platil za dva. Bylo to zároveň i vyrovnaný.
Petr P.

Nejvíce se mi líbil faktor strachu, který pořádal Luboš a Matěj. Disciplíny byly různé a zajímavé.
Zdeněk

Ze všech soutěží se mi nejvíce líbila hra na schovávanou v noci. To byla zábava sledovat, jak kole mě procházejí, otírají se o bundu a myslí, že jsem strom, ale nakonec mě našli.
Luboš

Jediný co bych zrušil, by byla rozcvička a večerka.
Matěj

Mě se nejvíce líbila hra schovávaná, protože jsem se musel nejvíce smát, když Nikola vedle mě stála 5 cm a neviděla mě, tak to mě opravdu dostalo.
Kuba

Můj nejsilnější zážitek z výletu byl při hře, kdy jsme dobývali osmitisícovky. V táboře byla hlavní základna. Na velikém kopci byla dvě stanoviště, kde jsme museli házet kostkou, abychom mohli vystoupat na vrchol. Když jsme hodili 5 nebo 6, museli jsme se vrátit zpět do hlavní základny. Náš tým měl takovou smůlu, že první půlhodinu jsme se vraceli skoro pořád. I přesto mě tato hra velice bavila.
Marek

Co se mi líbilo nejvíce? Asi schovka, kdy jsem byla “obalená” okolo stromu a Terka mi seděla na klíně. Zvednout se byl boj!
Adéla

Můj nejsilnější zážitek byl, když jsem hráli přehazovanou. Vojta byl super rozhodčí. Nejvtipnější bylo, když Marek smečoval a míč se odrazil od země Nikole do obličeje. Nebo jak jsme se předháněli a doháněli body. Nakonec to dopadlo tak, že každé družstvo jednou vyhrálo. Týmy skvěle spolupracovaly.
Hana

Nejlepší byla schovka a hra na Angličany a Skoty, akorát že pak tři dny ještě bolely nohy.
Adam

Můj nejsilnější zážitek byl, když jsem byl při hře dobývání osmitisícovek ve výškovém táboru a všichni, když ke mně chodili a házeli špatná čísla, nadávali a museli se vracet zpět do hlavního tábora.
Vojta

další fotky na Google+
Comments