Spaní ve škole

přidáno: 29. 12. 2013 15:16, autor: Markéta Čechová   [ aktualizováno 29. 12. 2013 15:27 ]
Naše spaní ve škole, třetí v pořadí, se uskutečnilo 13. prosince. Všichni se obávali, co se stane, protože byl pátek třináctého. Naštěstí se nic nestalo a všichni jsme si to užili i se žáky, kteří od nás odešli - Bárou a Dominikem. Hráli jsme společenské hry např. Znáš mě, Blbou hru, schovávanou po celé škole. Bára přišla se super hrou, kde jsme museli hodně přemýšlet - Vězňovo dilema.
O půlnoci jsme šli do tělocvičny. Ze začátku jsme dostali volno, takže ot byl docela blázinec. Pak jsme tam hráli hry postavené na důvěře.
Schovávaná nás všechny moc bavila, protože jsme se báli, aby na nás někdo v té tmě nevybafl. Bylo to veliká sranda, dokonce si někteří dávali tajné přezdívky - Vlk, Sýkorka, Orel. Během spaní ve škole jsme si dokonce vyzdobili třídu obrazem a pomalovali dveře. Na dveřích je motiv stromu z rukou a na obraz jsme namalovali bubliny s našimi jmény a přezdívkami. Jako překvapení jsme si někteří z nás připravili přehlídku MISS 8.B. Vystupující se převlékli například za siamská dvojčata, Jamie, šprta, Michaela Jacksona, Matyáš předvedl taekwon-do. Společně jsme se pak nasmáli při tancování Makareny a ptačího tance.
Spát se šlo celkem pozdě, ten, kdo nechtěl jít spát, tak měl možnost si zahrát Activity.
Jako každý rok jsme si vzájemně napsali psaníčka se vzkazy na dobíjení baterek. Doufáme, že nás paní učitelka vezme na spaní ve škole i v deváté třídě.
text Nikola, Denisa, Kristýna, Matyáš, Marek, Vojta, Petr, Zdeněk