O naší třídě 7.B

přidáno: 23. 9. 2013 13:56, autor: Markéta Čechová
2. září 2013 se sešla naše třída posedmé ve škole. Už jsme na druhý stupeň zvyklí z loňského roku. Pro naše štěstí už na druhém stupni nejsme nejmladší. Každý si sedl do lavice, a každou chvíli jsme čekali, až do dveří vejde naše třídní paní učitelka Danuše Šimonová. Už jsme ji znali a věděli, co bude. Nikdo letos nepřibyl ani neodešel. Takže ta stejná parta z loňského roku. Když jsme koukali po škole, co je tam nového, nic moc jsme neviděli. Na dolní chodbě bylo jen pár drobných změn (nové obrazy, malby). Na horní chodbě, kde sídlíme, se změnila jen třída, do které vešla poprvé 6.A.
Já osobně jsem školní rok začala jinak než ostatní. Hned 3.září, zatímco ostatní šli do školy, já jsem letěla do Bulharska na dovolenou a vracela se až 10.září. Byla změna v našich učitelích. Na některé předměty máme jiné učitele. než na které jsme zvyklí a na některé zase stejné jako v loňském roce.
Beáta

Na druhém stupni je to mnohem lepší než na prvním. Je tu větší zábava. Třídu máme nahoře, jsou tu pak jen dvě třídy, 7.A a 6.A. Od 7. třídy máme volitelný předmět. Ruský jazyk. Celkem máme 14 předmětů . Naše třída není úplně nejchytřejší, ale je někdy i docela v pohodě.
Petr

Těšíme se, že 21.února 2014 nám začne týdenní lyžák, kde se budeme učit jezdit na lyžích nebo na snowboardu - můžeme si vybrat.
Matěj

Letos jsme nastoupili do dalšího ročníku ve škole. V náší třídě se toho moc nezměnilo, nikdo od nás neodešel ani nepřibyl. Jsem ráda, že k nám nikdo nepřibyl ani neodešel, takže je nás pořád 19. Přibyl nám jeden předmět, každý si ho zvolil podle sebe, někdo šel na Ruský jazyk, jiný na Sportovky, ale také nám ubyl jeden předmět - Pracovní výchova .
Adéla

Jako třída zrovna nejlíp nedržíme, víme to o sobě, ale když se něco stane, tak to dokážeme.
Anna

Sedmá třída je super jen v tom, že je to sedmá třída, protože už jen 3 roky a je po základce. Můj nejoblíbenější předmět je informatika. Naše paní učitelka třídní se jmenuje Danuše Šimonová. Nejlepší kamarád ze třídy je Tonda Zdvyhal. V naší třídě je velká legrace.
Zdeněk

V naší třídě je fajn, mám tu kamarády. Jsme kamarádi s Tondou a Matějem, Honzou a Martinem. Jsou to dobrý kamarádi, je s nima sranda. Pomáháme si a jsme hodný a je to fajn. Nějaké holky nás nemají rády, že je provokujeme, tak nás pak za to honí a mlátí. O přestávkách hrajeme ve třídě karty a šachy.
Lukáš

Nejsme moc dobrý kolektiv, někdy se i hádáme a kluci se někdy o přestávkách poperou. Holky o přestávkách chodí do jídelny si něco koupit na zub, a když se vrátíme, tak si povídáme na chodbě na židlích.
Katka

S naším rozvrhem jsem spokojená, ale ve čtvrtek máme do půl čtvrté a to mi trochu zabírá volný čas, ale to nevadí. Tento rok bude stejně dobrý jako ten minulý rok. Na tělocvik jsme rozděleni na A holky a B holky a kluci jsou taky tak rozdělení. Od začátku nového roku zatím kluci nevyvedli žádný průšvih.
Maruška

Třída vypadá vzhledově stejně. Každá třída dostala tento rok nějakou příšerku. My zrovna máme takovou hezkou fialovou a ta má tři oči.
Veronika