O naší třídě 7.A

přidáno: 23. 9. 2013 13:44, autor: Markéta Čechová
Za třídní paní učitelku máme Janu Novákovou, máme ji na matematiku a hodně nás naučí. Jsem moc ráda, že si všichni ve třídě i po prázdninách rozumíme a nehádáme se a doufám, že se to nezmění.
Míša K.

V naší třídě VII. A je 20 žáků a já jsem jejím členem. Nejsem sice nejchytřejší, ale vím, co a jak se mám naučit. Když jsem ve škole a něco se učíme, většinou pochopím zadání, ale nepochopím to hned a musím se doma učit. Ale když se učím například angličtinu, naučím se všechna slovíčka do posledního. Ale je to zbytečné, když píšeme písemku z angličtiny ze slovíček, co jsem se učil, všechno zapomenu. Když se lepším z některého předmětu, tak se vždy najde nějaký předmět, ze kterého se zase pohorším.
Ve škole i doma se učím co nejvíce a co přesněji. Z předmětů mě nejvíce baví tělocvik, dějepis, přírodopis.
Ivo

Naše třída si sice někdy nerozumí, ale myslím, že jsme dobrý kolektiv. Je nás poměrně dost (20) . Patřím jen k 5 holkám. Zbylých 15 kluků stále hlučí. S druhou 7.třídou vycházíme, je zde sice pár výjimek, kteří 7.B nemusí, ale baví se s nimi.
Míša D.

Oproti šesté třídě je sedmá třída o hodně těžší, také nám přibyl volitelný předmět: ruský jazyk nebo sportovní hry. Letos nás učí učitelé, které už známe. Máme denně do dvou hodin kromě čtvrtka, kdy máme do 16:00 a v pátek máme do 13:00. Nejtěžší učení je asi při matematice, protože se učíme letos mnoho nového.
Pavla

S letošním rozvrhem jsem více spokojen než s rozvrhem minulým. První 2 týdny jsme se moc neučili a měli jsme různé akce, jako například ukázku Taekwon-Do.
Adam N.

Oproti 6. třídě jsme se zas o rok starší a vyspělejší. Sedmá třída je o něco těžší, také máme volitelný předmět, měli jsme na výběr mezi Ruským jazykem a Sportovními hrami. Já jsem si vybral Ruský jazyk, který nás učí paní učitelka Galina Thomayerova.
Adam B.

Tenhle rok máme nejtěžší fyziku, takže musíme dávat pozor. Skoro na všechny jazyky máme ty stejné učitele a učitelky. Já si myslím, že i když nás holek je ve třídě jenom pět, všichni i s klukama vycházíme dobře. Nejhorší je to, že máme čím dál tím těžší tašku, protože nám přibyly nové sešity a učebnice.
Aneta

Žádný předmět nám nepřibyl, a to je dobře. Už jsme sedmáci a to je, myslím, úspěch. Máme dva volitelné předměty: Ruský jazyk nebo Sportovní hry.
Naproti nám jsou šesťáci a myslím, že jsou stejně udivení jako my loni. V září také odešel pan učitel Habart.
Na nový školní rok jsem se moc netěšil, ale zase je dobře, že opět mám kamarády, které jsem tak dlouho neviděl.
Jarda

Moc jsme se nezměnili, jsme stejně zlobiví jako minulý rok.
Kryštof

V 6. třídě se mi líbilo, ale v 7. třídě si už nepřipadám jako nejmladší. Nejsem ani naštvaný, ani rád, je to tak napůl. Také nám přibyla nová paní učitelka jmenuje se Šubrtová Nicole. Máme nový volitelný předmět, já si vybral sportovní hry, protože rád sportuji.
Honza

Ve škole mě baví tělocvik, sportovní hry, matika, informatika, dějepis. Nebaví mě zeměpis, angličtina a fyzika.
Dominik