6. ročník‎ > ‎

Společné zprávy ze 6. tříd

Výlet do Českého ráje

přidáno: 11. 6. 2014 0:38, autor: Markéta Čechová

V první části jsme navštívili lovecký zámeček Humprecht v Sobotce. Měli jsme štěstí na průvodkyni. Byla to určitým způsobem nadšenec. Nebyla to prohlídka tam je to a tam je toto. Velmi brzy došlo k provázané komunikaci se žáky. Hezkým zážitkem bylo pěvecké vystoupení ( známe z vánočních vystoupen) děvčat ze 6.B v síni s osminásobnou ozvěnou. Chlapci si v této hale mohli zařvat hromové hurá.Za zmínku stojí i projití ochozu kolem věže zámku. Někdo měl srdce v hrdle, někdo v kalhotách. Ale byli stateční. Průvodkyně i kastelánka naše děti chválila za disciplínu a zájem.
V druhé části výletu jsme navštívili Skalní město v Prachovských skalách. V horkém počasí to nebylo pro některé účastníky jednoduché. Na první vyhlídku vystoupali "myší dírou" všichni. Po vydýchání 24 nadšenců vylezlo i na protilehlou vyhlídku a zamávali zbytku výletníků. Po setkání obou částí výletníků byly slyšet dojmy jak po zdolání osmitisícovky.
Považuji akci za zdařilou, žáci se chovali dobře a mohli jsme beze studu říkat, že jsme ze Sázavy.
třídní učitel 6.A Ing. J. Drážek